הזמנה לבר מצווה

הזמנות לבר מצווה

13 אביבים מלאו לבת ראש הכפר! כן אנחנו יודעים שאלה לא המילים של השיר, אבל תסלחו לנו אנחנו פשוט נורא מתרגשים שהגיעה עת העליה לתורה ובת המצווה המרגשת! טוב בסדר, גם בר מצווה. שניהם מרגשים אותנו באותה המידה.

תראו, גיל 13, גיל העליה לתורה והגיל שבו מחויבים למצוות זה מגה אירוע. הסטוריז הולכים להיות מפוצצים בתמונות ווידאו מהאירוע שלכם, כולם יבחנו כל פרט קטן כדי שיהיה על מה לדבר לפני, תוך כדי וגם אחרי. אתם בכלל מבינים כמה תמונות מהאירוע הולכים לשלוח בקבוצות הוואטסאפ המשפחתיות, ושל החברים, ושל החברים מהכיתה ועוד מי יודע כמה? בר מצווה זה אירוע חשוב, גדול , מרגש, גם חברתית וגם הלכתית. בר מצווה הוא גיל המצוות והעליה לתורה. חשוב לכם להכין את האירוע הכי טוב שאתם יכולים, כי מהר מאוד אתם תמצאו את עצמם פתאום מכינים אירוע לקראת הגיוס לצבא, השחרור מהצבא, בין לבין סיום כמה קורסים, והדרך משם לסיום הלימודים האקדמיים מהירה מאוד.

עכשיו, למה אנחנו בכלל מספרים לכם את כל זה ואיך זה קשור בעולם ההדפסות? שאלה מצוינת! בואו נתחיל.

אצלנו בעולם ההדפסות, כפי שאנחנו תמיד אומרים ותמיד מקפידים להזכיר, אוהבים אנשים. אנחנו אנשים שאוהבים אנשים, ואוהבים לעבוד עם אנשים. ולכן, כל אירוע שחשוב לכם הוא גם חשוב לנו. אנחנו נדאג ללוות אתכם בכל שלב ושלב של הכנת אירוע בר המצווה וכל מה שכרוך בו מבחינת הדפסות שתצטרכו. ההדפסה היא לא רק להזמנה, אבל תכף נדבר גם על זה. בר מצווה הוא יום שלא תרצו לשכוח, וככזה גם התפאורה המלווה אותו. נכין לכם כל מה שתרצו וכל מה שתחשבו עליו ואם צריך גם נעזור לתת לכם רעיונות. הדפסה על חולצות, הדפסה על בדים, הדפסה על שקיות, הדפסה על מפות השולחן, הדפסה על מפיות, הדפסה על שקיות, פוסטרים, רולאפים, הדפסה על כובעים, הדפסה על כוסות, הדפסת על צלחות, הדפסה על שלטים, הדפסת שלטים, הזמנה לאירוע, הדפסת ההזמנות. כל אלה שהזכרנו פה זה בסך הכל חלק קטן מהאופציות העומדות לרשותכם.

עיצוב גרפי הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מכל תהליך ייצור הזמנות ובכלל בעולם הדפוס, ולכן צוות העיצוב הגרפי שלנו ישב איתכם ויבין מה צריך ואיך צריך, בכישרון רב המגובה בשנים של ניסיון בתחום, יתפרו לכם את העיצוב המדויק שאתם רוצים, תוך ירידה לפרטים הכי קטנים והשקעה עד הסוף וגם קצת מעבר.

בר או בת מצווה, כמו כל אירוע אחר, מתחילים ומסתיימים בתכנון. שלה הדפוס הוא אמנם אחד האחרונים אבל הוא אחד החשובים. פרטנו בפניכם את מה שניתן להדפיס, על מה ניתן להדפיס ובאיזה אופן. בעולם ההדפסות הצוות המסור שלנו, זה שילווה אתכם לכל אורך הדרך וגם ישמח מאוד לקבל תמונות מהאירוע, מכירים ומבינים את החשיבות, ולכן אנחנו באמת נעשה כל מאמץ כדי שתצאו עם המוצר שאתם שלמים איתו במאה אחוזים ללא ספקות וללא פשרות.

בדומה להזמה לחתונה או לכל אירוע אחר, ההזמנה לבר מווה הולכת לפי מספר קווים מנחים, שהם בעצם תקפים להזנה לכל אירוע. הזמנה לאירוע היא כמו לספר סיפור, כמו כתבה חדשותית. צריכה לספק לאורחים שלכם את המידע הרלוונטי שהם צריכים לדעת על האירוע שלכם. צריכים לספר לאורחים שלכם קודם כל של מי האירוע? איפה זה? מתי זה? ועוד פרטים חיוניים. נכון אנחנו יודעים שאתם לא מכינים כתבת שטח, אבל העיקרון דומה. תנו לנו להסביר לכם. ראשית, של מי האירוע? מטעם מי? במקרה הזה מדובר בבר מצווה, אבל לפני כן חשוב לציין של מי האירוע. שנית, באיזה אירוע מדובר? חתונה, אירוסין, בר מצווה או ברית או כל דבר אחר שיהיה. כמה פעמים קרה לכם שקיבלתם הזמנה לחתונה ואתם כזה “מה? הוא לא נשוי אבל” או שזו הייתה חתונה של הבת של מישהי שעובדת אתכם ואז אתם כזה “הבת שלה מתחתנת? וואי אני עוד זוכרת שהייתי בבת מצווה שלה!” או רק אתמול אתם זוכרים שלמישהו נולד בן ופתאום הזמנה בר מצווה. לאחר שהאורחים הבינו מי מזמין אותם ולאן, הגיע הזמן לספר להם איפה זה? לא תרצו שיבוא למקום הלא נכון הרי. עם המיקום, צריך כמובן לספר מתי האירוע? בתאריך לועזי או עברי, היג’רי או לפי לוח השנה הסיני – הבחירה שלכם, אבל חשוב לספר מתי! עכשיו, מעבר לפרטים החיוניים האלה, מומלץ גם להוסיף דרכי הגעה או מה לחפש בוייז, הנחיות ניווט להגעה. ואם מדובר באירוע שיש בו דברים מיוחדים שצריך לשים לב אליהם, כדאי גם לציין זאת. למשל, אם באירוע יוגש רק אוכל טבעוני או שיש קוד לבוש מסוים.

אפשר להעביר כמות מידע גדולה מאוד בהזמנה לאירוע, וזה לא משנה הגודל או הצורה או העיצוב או הצבע שלה. אפשר לספר סיפורים שלמים, המטרה היא להעביר את המסר לאורחים ולמוזמנים, ובעצם לכל אחד שיקבל הזמנה לאירוע שלכם.

הזמנות לאירועים זה פשוט עולם ענק, שתמיד יש בו חידושים ותמיד יש בו רעיונות חדשים והתקדמות, ואנחנו תמיד נמצאים צעד אחד לפני כולם, מעודכנים בכל הטרנדים ואפילו נחמיא לעצמנו קצת ונגיד לכם בחזה נפוח מגאווה שיצא לנו להמציא ככה איזה טרנד או שניים. או שלושה, אבל מי סופר?

בואו להפיק ולהדפיס את הזמנות האירועים שלכם בעולם ההדפסות, אנחנו מבטיחים שניקבל אתכם בחיוך, אתם תצאו עם חיוך, וכבר תחכו לאירוע המשמח הבא שלכם עדי לחזור אלינו עם עוד הזמנה! מברוק!

מדוע אנחנו כלכך בטוחים ביכולת שלנו לקחת את השגעונות שלכם עד לקצה, וגם מעבר לו? ובכן, זה מאוד פשוט. אצלנו בעולם ההדפסות יש ציוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן, וזה לא כדי שנוכל להשוויץ ולכתוב באתר שלנו “ציוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן” – אלא כי זה מאוד מאוד חשוב לנו! אנחנו לא מתפשרים על איכות התוצרים שלנו. אצלנו אין כמות או איכות, תרצו 10 הזמנות או 100 אלף הזמנות, הכל יוצא באותה האיכות בדיוק, שהיא האיכות הגבוהה ביותר ללא שום פשרות. האיכות היא לא רק בהזמנות לאירועים, אלא בכלל, אבל גם כאן האיכות היא נר לרגלינו. עוד משלב התכנון והעיצוב, נרד לפרטים הכי קטנים בשבילכם, ועד להדפסה והביצוע המושלמים.

בתחום הזמנות לאירועים יש הרבה מקום למשחק ושינוי ההזמנה, לעתים אפשר לעשות הזמנות עם חיבור אקטואלי או מצחיק או שניהם. אתם אוהבים את משחקי הכס? אז בואו נעשה לכם הזמנה כאילו החתונה שלכם הולכת להיות הדבר שכולם ידברו עליו בשבע הממלכות. אתם דווקא מאנשי מארוול? נעשה לכם הזמנה לאירוע שתגרום לת’אנוס לרצות לוותר על מחיקת חצי מהעולם רק כדי שיוכל להיות נוכח באירוע שלכם, או אולי חתני האירוע דווקא בקטע של ספורט? למה שלא אינספור רעיונות שיכולים להעלות חיוך ולהוסיף עוד שמחה לאירוע מהרגש והחשוב שלכם. הזמנות מתקפלות, או תלת מימדיות, בתוך מעטפה או בגליל או מגולגלת, או בתוך אריזה אחרת לבחירתכם. אין אצלנו אתגר קשה מדי, או מפחיד, אנחנו כאן בשבילכם.

אצלנו בעולם ההדפסות אתם חשובים לנו, כי אנחנו אנשים שאוהבים אנשים ועובדים עבור אנשים. ומה מסמל יותר קרבה וחגיגיות מאשר הזמנות לאירועים? בזכות שיטות ההדפסה הרבות שיש לנו, חיתוך לייזר, הדפסות משי, טכנולוגיית UV, ציוד מתקדם ומקצועי, הזמנות לאירועים אצלנו זה תחום שמקבל את מלוא תשומת הלב, עד הפריט הכי קטן. הזמנה לאירוע יכולה להיות קטנה קטנה או גדולה גדולה, זה לא מוריד או משפיע על חשיבות האירוע. ואם זה חשוב לכם אז כמובן שזה גם חשוב לנו.

תאמו פגישה, תרימו טלפון או הכי טוב פשוט תגיעו אלינו, תתרשמו מהמגוון, ספרו לנו מה אתם רוצים ואיך אתם מדמיינים את זה קורה בראש שלכם, ואנחנו נעשה את הכל כדי שאתם תקבלו את מה שאתם חולמים עליו.

בר מצווה זה יום בלתי נשכח, לכל החיים. ההזמנות זה לא פרט שולי בו וצרכי ההדפסה לאירוע יכולים להיות מגוונים מאוד ומעניינים מאוד!  אל תגבילו את עצמכם למובן מאליו ואל תתפשרו לא על איכות, לא על כמות וגם לא על החומרים. אנחנו נדאג לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ואלה שיתאימו ביותר עבור ההדפסה שאתם מעוניינים בה,. לפעמים, בחירת חומר לא נכון להזמנה, או לכל סוג של הדפסה אחרת, יכולים לעשות נזק ולהשיג את התוצאה ההפוכה. מומחי ההדפסות אצלנו יבטיחו שדבר כזה לא יקרה, ולא רק, אלא יבטיחו שייבחר החומר המתאים ביותר עבורכם.

עולם ההדפסות בכפר יאסיף ילוו אתכם כל הדרך לבר המצווה וגם לבת המצווה שלכם, וגם אחריה. כמו שאמרנו – אנחנו אנשים שאוהבים אנשים ואוהבים לעבוד עבור אנשים, תנו לנו לעבוד איתכם ובשבילכם. בסופו של דבר החיוך שלכם זה מה שחשוב לנו. תחושת סיפוק אדירה לראות את הבעת הפנים המרוצה של לקוחות ברגע שהם רואים את ההדפסות שלהם מוכנות, רגע פתיחת הקרטונים והצגת התוצרים ללקוחות זה פשוט תענוג שאין לתאר במילים. אנחנו שמחים נרגשים ומתרגשים לקחת חלק באירוע שלכם, בר מצווה או בת מצווה, ומבטיחים לכם שאתם תצאו מאצלנו עם חיוך! אז קדמה, למה אתם מחכים?