הזמנות לאירועים 

הזמנה לבר מצווה

הזמנות לאירועים

מחפשי להדפיס הזמנות לאירוע שלכם? אתם יכולים להפסיק לחפש, הגעתם למקום הנכון ביותר. עולם ההדפסות מציע לכם את ההזמנה שבדיוק חיפשת! אנחנו מאמינים באנשים, אז לא נאמין באירועים של האנשים? החאפלה מתחילה אצלנו!

יש אנשים שעוד שלפני שבכלל קבעו את האירוע שלהם, כבר יש להם בראש איך ההזמנה תיראה, ויש כאן שנזכרים בהזמנות לאירועים שבוע לפני ובאים אלינו בריצה ובבהלה כדי שיספיקו. עבור שניהם הזמנות לאירועים זה דבר חיוני מאוד וחשוב באירוע. כשם שמשקיעים באירוע עצמו, בתפאורה ובעיצוב, בקייטרינג ובמוסיקה, בביגוד ובצלם – גם ההזמנה צריכה להיות מושקעת מספיק כדי לכבד את האורחים וגם את המארחים. בכל פעם שאנחנו מוסרים ללקוח הדפסת הזמנות מושקעת במיוחדת (ובוא נהיה כנים, כל הזמנה אצלנו היא מושקעת במיוחד) אנחנו תמיד תוהים איזה מבט יהיה על הפנים של האורחים כשהם יקבלו את ההזמנה, וכמה זמן אחרי האירוע הם עדיין יזכרו את ההזמנה הזו.

הזמנות לאירועים זה אחד השלבים האחרונים בהכנות לאירוע שלכם, וזה בכלל לא משנה איזה אירוע זה. חתונה, אירוסין, מסיבת יום הולדת, בר או בת מצווה ברית או בריתה וזה יכול אפילו להיות הזמנה ליום ההולדת של חיית המחמד שלכם! אנחנו מבינים שאת ההזמנה לאירוע אתם רוצים שתהיה הכי יפה שיש, הכי מושקעת שיש, הכי אישית שיש או בקיצור – הכי מוש שיש.

אצלנו תמצאו מגוון מאוד גדול ורחב של אינספור אפשרויות עיצוב והדפסה של הזמנות לאירועים, בכל שפה שרק תרצו, אפילו בשפה בינארית. הצוות המסור שלנו ידאג לענות על כל הצרכים שלכם, ולא ישאיר אתכם עם ספק או עם משהו לא ברור. תוכלו לבחור את ההזמנה שלכם ממבחר עצום של הזמנות, ותוכלו גם לעצב את ההזמנה הייחודית והמיוחדת שלכם, ביחד עם צוות המעצבים המומחים שלנו. אפשר לכתוב באיזה שפה שתרצו, או במספר שפות על אותה ההזמנה, ואם חשקה נפשכם לחשוב קצת מחוץ לקופסה, הו כמה שאנחנו אוהבים את זה! נקח את השגעונות שלכם עד לקצה ומעבר לו, ההדפסה יכולה להיות על כל משטח או חומר שתרצו, ולא רק על נייר או קרטון. ודרך אגב, שתבינו, בנייר וקרטון האופציות הן כלכך רבות שאם עכשיו אנחנו נתחיל לספר לכם עליהן אנחנו נצטרך לשלם לעוד אתר כי פשוט אין מספיק מקום כאן! צבעים, צורות, סגנונות, טקסטורות ועוד תכונות רבות של חומרי הדפסה, הכל אצלנו והכל טוב לאירועים.

מדוע אנחנו כלכך בטוחים ביכולת שלנו לקחת את השגעונות שלכם עד לקצה, וגם מעבר לו? ובכן, זה מאוד פשוט. אצלנו בעולם ההדפסות יש ציוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן, וזה לא כדי שנוכל להשוויץ ולכתוב באתר שלנו “ציוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן” – אלא כי זה מאוד מאוד חשוב לנו! אנחנו לא מתפשרים על איכות התוצרים שלנו. אצלנו אין כמות או איכות, תרצו 10 הזמנות או 100 אלף הזמנות, הכל יוצא באותה האיכות בדיוק, שהיא האיכות הגבוהה ביותר ללא שום פשרות. האיכות היא לא רק בהזמנות לאירועים, אלא בכלל, אבל גם כאן האיכות היא נר לרגלינו. עוד משלב התכנון והעיצוב, נרד לפרטים הכי קטנים בשבילכם, ועד להדפסה והביצוע המושלמים.

בתחום הזמנות לאירועים יש הרבה מקום למשחק ושינוי ההזמנה, לעתים אפשר לעשות הזמנות עם חיבור אקטואלי או מצחיק או שניהם. אתם אוהבים את משחקי הכס? אז בואו נעשה לכם הזמנה כאילו החתונה שלכם הולכת להיות הדבר שכולם ידברו עליו בשבע הממלכות. אתם דווקא מאנשי מארוול? נעשה לכם הזמנה לאירוע שתגרום לת’אנוס לרצות לוותר על מחיקת חצי מהעולם רק כדי שיוכל להיות נוכח באירוע שלכם. הזמנות מתקפלות, או תלת מימדיות, בתוך מעטפה או בגליל או מגולגלת, או בתוך אריזה אחרת לבחירתכם. אין אצלנו אתגר קשה מדי, או מפחיד, אנחנו כאן בשבילכם.

תהיו מאלה שיעצבו הזמנה לאירוע שתצרוב אצל האורחים שלכם רף אחר, גבוה, של הזמנות עד כדי כך שבכל פעם שהם יוזמנו לאירוע, הם יגידו בינם לבין עצמם שלא היה ולא יהיה כמו ההזמנה שאתם עשיתם.

אצלנו בעולם ההדפסות אתם חשובים לנו, כי אנחנו אנשים שאוהבים אנשים ועובדים עבור אנשים. ומה מסמל יותר קרבה וחגיגיות מאשר הזמנות לאירועים? בזכות שיטות ההדפסה הרבות שיש לנו, חיתוך לייזר, הדפסות משי, טכנולוגיית UV, ציוד מתקדם ומקצועי, הזמנות לאירועים אצלנו זה תחום שמקבל את מלוא תשומת הלב, עד הפריט הכי קטן. הזמנה לאירוע יכולה להיות קטנה קטנה או גדולה גדולה, זה לא מוריד או משפיע על חשיבות האירוע. ואם זה חשוב לכם אז כמובן שזה גם חשוב לנו.

הזמנה לאירוע היא כמו לספר סיפור, כמו כתבה חדשותית. צריכה לספק לאורחים שלכם את המידע הרלוונטי שהם צריכים לדעת על האירוע שלכם. צריכים לספר לאורחים שלכם קודם כל של מי האירוע? איפה זה? מתי זה? ועוד פרטים חיוניים. נכון אנחנו יודעים שאתם לא מכינים כתבת שטח, אבל העיקרון דומה. תנו לנו להסביר לכם. ראשית, של מי האירוע? מטעם מי? אם זה חתונה של בן אדם שאתם מכירים, או אחד מילדיו, או אפילו מנכדיו, אז תרצו לדעת את זה. שנית, באיזה אירוע מדובר? חתונה, אירוסין, בר מצווה או ברית או כל דבר אחר שיהיה. כמה פעמים קרה לכם שקיבלתם הזמנה לחתונה ואתם כזה “מה? הוא לא נשוי אבל” או שזו הייתה חתונה של הבת של מישהי שעובדת אתכם ואז אתם כזה “הבת שלה מתחתנת? וואי אני עוד זוכרת שהייתי בבת מצווה שלה!” לכן גם תרצו שזה יהיה. לאחר שהאורחים הבינו מי מזמין אותם ולאן, הגיע הזמן לספר להם איפה זה? לא תרצו שיבוא למקום הלא נכון הרי. עם המיקום, צריך כמובן לספר מתי האירוע? בתאריך לועזי או עברי, היג’רי או לפי לוח השנה הסיני – הבחירה שלכם, אבל חשוב לספר מתי!. עכשיו, מעבר לפרטים החיוניים האלה, מומלץ גם להוסיף דרכי הגעה או מה לחפש בוייז, הנחיות ניווט להגעה. ואם מדובר באירוע שיש בו דברים מיוחדים שצריך לשים לב אליהם, כדאי גם לציין זאת. למשל, במידה ומדובר באירוע שיש בו הפרדה בין גברים ונשים, או כזה שלא מגישים בו אלכוהול ורוב האנשים שומרי נגיעה אז כדאי לציין זאת, במיוחד אם לאירוע מוזמנים אנשים מעדה אחרת או דת אחרת.

אפשר להעביר כמות מידע גדולה מאוד בהזמנה לאירוע, וזה לא משנה הגודל או הצורה או העיצוב או הצבע שלה. אפשר לספר סיפורים שלמים, המטרה היא להעביר את המסר לאורחים ולמוזמנים, ובעצם לכל אחד שיקבל הזמנה לאירוע שלכם.

הזמנות לאירועים זה פשוט עולם ענק, שתמיד יש בו חידושים ותמיד יש בו רעיונות חדשים והתקדמות, ואנחנו תמיד נמצאים צעד אחד לפני כולם, מעודכנים בכל הטרנדים ואפילו נחמיא לעצמנו קצת ונגיד לכם בחזה נפוח מגאווה שיצא לנו להמציא ככה איזה טרנד או שניים. או שלושה, אבל מי סופר?

בואו להפיק ולהדפיס את הזמנות האירועים שלכם בעולם ההדפסות, אנחנו מבטיחים שניקבל אתכם בחיוך, אתם תצאו עם חיוך, וכבר תחכו לאירוע המשמח הבא שלכם עדי לחזור אלינו עם עוד הזמנה! מברוק!