מי אנחנו

מי אנחנו

מקפידים על הזמנה נוחה ושירות מעולה!

אצלנו תמצאו את כל סוגי ההדפסות במקום אחד

אנחנו עולם שכולו הדפסות. כזה פשוט. העולם שלנו כל כולו הדפסות. כל העולם שולנו סובב סביב הדפסות.
המקום הזה התחיל בשנת 2009, וגם אז למרות שלא היה לנו שום דבר מהידע או הטכנולוגיה או היכולת או הכלים שיש כיום, עולמנו היה הדפוס. התחלנו בקטנה, עם ציוד קטן, זניח ויחסית פשוט. בעצם, עם ציוד מאוד פשוט, אבל איך אומרים? כשאתה אוהב את מה שאתה עושה, וכשאתה עושה את מה שאתה אוהב – אז אתה עושה את זה הכי טוב. התחלנו בדפוס דיגיטלי ותראו איפה אנחנו היום.
עולם ההדפסות מאז שנת 2009 הספיק לגדול, לצמוח, ללמוד, ועל הדרך לשרת אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ, במגוון עצום של מוצרי ושירותי דפוס, במספר רב של שפות, צבעים וצורות. עם כל יום שעבר למדנו, ואנחנו עדיין לומדים ומתמקצעים יותר ויותר. התקדמנו, לדפוס רחב, ולדפוס על כל סוגי הבדים והבגדים,דפוס דיגיטלי בפורמט רחב, דפוס משי, הדפסת מדבקות, הדפסת שלטים, עורכי גרפיקה שיעבדו על המוצר שלכם ונגיע עד קצה תבל בשביל כל לקוח שלנו. וגם השטח הפיזי שלנו מעיד על זה, כשהתחנו היינו קצת פחות מ60 מ”ר והיום לא פחות מ 300 מ”ר של עולם שכולו דפוס והדפסות. הדבר הראשון שאתם תפגשו כאשר תיכנסו אלינו זה חיוך, זה תמיד היה ותמיד יהיה. תקבלו שירות מכל הלב וליווי צמוד ואישי עד אשר תקבלו את המוצר שאתם רוצים לשביעות רצונכם המלאה ללא כל רבב. אצלנו בעולם ההדפסות אוהבים אנשים, וזה הדבר שמניע אותנו. לא סתם ללחוץ CTRL + P ויאללה, לא. אצלנו מדפיסים באהבה, באמונה שלמה שהשירות קודם לכל, ושלכל לקוח מגיע לצאת מכאן עם חיוך.
אז מה זה עולם ההדפסות כפר יאסיף? ובכן, מקצועיות, מקצוענות, מסירות ללקות ונאמנות למקצוע, מהירות ביצוע אבל ללא פשרות, איכות וסטדנרטים גבוהים עם אהבה לאנשים, מאנשים. עולם ההדפסות, אנשים שמדפיסים עבור אנשים.

3 סיבות לעבוד איתנו

יש לכם שאלות? אנחנו זמינים עבורכם בטלפון 052-437-8225

יש לכם שאלות נוספות על שירותי החברה? אנחנו פה בשביל לעזור במגוון אמצעי תקשורת מתקדמים